IZTOK faking GARTNER

« | | »

Brazilija 2014: Italija gre domov

24.06.2014

Ob koncu prvega polčasa sem sem ustrašil, da bo Italija s takšno pasivno igro, kjer ji odgovarja nula nula, slej kot prej dobila gol in zajebala vse skupaj. Potem se je zgodilo prav to. Na mojo veliko žalost seveda. Italija je moja ekipa. Italija je glavni razlog, da me svetovno prvenstvo sploh zanima. Že zaradi Buffona, ki je taka legenda, da komaj verjamem. Itak, rdeči karton je bil čisti bulšit, Suarez se je šel spet Mikea Tysona in se mi popel na kurac, zadnjih deset minut pa je bila živčna vojna. Joj, kako zelo sem si želel, da bi Pirlo zadel gol. Imel je lepo šanso, ki je žal ni izkoristil. Italijani niso pa niso prišli do zaključnega strela, toda če bi igrali tako napadalno kot zadnje minute, bi Urugvajci nedvomno popušili. Zdaj je, kar je. Žalosten sem. Zelo. Vedno je tako, ko izpade Italija. In vedno se svetovno prvenstvo zame konča, ko gre Italija domov. Tudi danes je tako.

KLIK

Avtor IZTOK GARTNER, zapisano 24.06.2014 ob 21:40 pod šport. Lahko napišete komentar ali naredite trackback s svoje strani.

3 odgovorov na “Brazilija 2014: Italija gre domov”
  1. matej - 25.06.2014 ob 12:56

se popolnoma strinjam. enako se počutim, kot da bi sam to napisal.

2. simon - 25.06.2014 ob 14:47