Kaj: Premiera filma To je on v Ljubljani
Kdaj: Ponedeljek, 17.11.2008 ob 20. uri
Kje: Ljubljanska kinoteka, Miklošičeva cesta 28
Link: www.kinoteka.si/node/1490

VSTOP PROST !

napovednik 1 napovednik 2

Celjski kontroverzni film To je on, bo doživel premiero tudi v Slovenski prestolnici-Ljubljani. Tako so dobili vsi, ki so zamudili predstavi v Celju, še eno priložnost za ogled filma.

Tako z odzivom kot obiskom premier smo bili ustvarjalci filma To je on prijetno presenečeni, saj je po številu obiskovalcev presegel naša pričakovanja. Prav zaradi tega smo se odločili za premiero tudi v Ljubljani.

Film To je on govori o posilstvih, alkoholu in zapletenih odnosih med mladimi. S svojo vsebino pa želi delovati predvsem preventivno ter poskuša mlade opozoriti na vse večjo prisotnost posilstva v našem okolju. Glavni vlogi sta odlično zaigrala Suzana Gajšek in Iztok Gartner. Film je bil posnet v Celju, uporabljena pa so bila minimalna sredstva.

Več o filmu To je on si lahko pogledate na spletni strani:

http://www.daniproduction.com